SKOOLINLIGTING
KALENDER 2019
Februarie
  • Vr. 01
    SPORT Atletiek: Waterkloof-uitnodigingsbyeenkoms (Tuks)
  • SPORT Swem: AHS-uitnodigingsgala
  • SPORT Skaak: Kamp
  • SPORT Waterpolo: Reddam House feestoernooi (O/14A)
  • Sa. 02
    SPORT Krieket en Waterpolo: St John’s
  • SPORT Waterpolo: Saheti feestoernooi (O/16B)
  • Ma. 04
    ALGEMEEN Klub 600: Algemene Jaarvergadering | 18:30pm
  • Di. 05
    SPORT Atletiek: Uitsig Aflosbyeenkoms (Tuks)
  • Wo. 06
    SPORT Swem: Jhb-liga (A-span) (AHS)
  • Do. 07
    SPORT Swem: Pta-liga (B-span) (St Mary’s DSG)
  • SPORT Tennis: Groot 5-toernooi (Nelspruit)
  • ALGEMEEN Beheerliggaam: Vergadering | 17:00pm
  • Vr. 08
    SPORT Atletiek: Florida Prestige (UJ)
  • SPORT Swem: Westville-uitnodigingsgala
  • Sa. 09
    SPORT Swem: Midmarmyl
  • SPORT Krieket en Waterpolo: KES
  • ALGEMEEN Valentynsbal
  • Wo. 13
    SPORT Atletiek: Tuks Top 10
  • SPORT Swem: Jhb-liga (A-span) (CBC Boksburg)
  • SPORT Tennis: Gerrie Bernertoernooi (Stellenbosch)
  • Akademie Afrikaans Olimpiade (Senior): Sluitingsdatum vir inskrywings
  • Akademie Wiskunde Inligtingsaand | 18:30pm
  • Do. 14
    SPORT Swem: Pta-liga (B-span) (PHSG)
  • SPORT Krieket: Kaaptoer (1e, 2e, O/15A, O/14A)
  • Vr. 15
    SPORT Waterpolo: PBHS feestoernooi (1e span)
  • SPORT Skaak: Grey Uitnodigingstoernooi
  • Sa. 16
    SPORT Fietsry: Opedag (Buffelsdrift)
  • SPORT Waterpolo: PBHS
  • Ma. 18
    SPORT Swem: A-Interhoër
  • KULTUUR Public speaking: Internal Evening
  • Di. 19
    SPORT Atletiek: B-Interhoër (AHS)
  • SPORT Swem: B-Interhoër
  • Wo. 20
    SPORT Swem: Jhb Aflosgala (A- en B-spanne) (St Stithian’s)
  • Akademie Akademiese prysuitdeling | 18:30pm
  • Do. 21
    SPORT Gholf: Pecanwood uitnodigingstoernooi
  • ALGEMEEN Gr 8: Mentorskap | 18:00pm
  • Vr. 22
    SPORT Atletiek: A-Interhoër (Menlopark)
  • Sa. 23
    SPORT Krieket: Gauteng Ontwikkeling
  • SPORT Waterpolo: Parktown/Jeppe
  • Ma. 25
    SPORT Rugby & Hokkie: Proewe begin
  • ALGEMEEN Beheerliggaam: Koshuiskomitee | 07:00am
  • ALGEMEEN Beheerliggaam: Terrein & Geboue | 07:45am
  • Wo. 27
    SPORT Atletiek: NWU Puk-Interhoër (Ruimsig)
  • SPORT Swem: Jhb-Interhoër (A-span) (St Benedict’s)
  • Do. 28
    SPORT Waterpolo: Parktown feestoernooi (O/15A)
  • SPORT Waterpolo: Jeppe feestoernooi (O/14A)
TERUG NA BO