SKOOLINLIGTING
KALENDER 2020
Maart
  • 01 Mar
    SPORT Krieket: Kaaptoer (1e; 2e; O/15A & O/14A) 12:00am
  • 02 Mar
    SPORT Hokkie: Proewe (O/14) 12:00am
  • 04 Mar
    SPORT Hokkie: Proewe (O/19) 12:00am
  • 05 Mar
    SPORT Fietsry: MTB-fees 12:00am
  • 06 Mar
    SPORT Hokkie: Proewe (O/14) 12:00am
  • 06 Mar
    SPORT Fietsry: MTB-fees 12:00am
  • 07 Mar
    SPORT Hokkie: Proewe (O/16) 12:00am
  • 07 Mar
    SPORT Atletiek: Puma School of Speed (LC de Villiers) 12:00am
  • 07 Mar
    SPORT Fietsry: MTB-fees 12:00am
  • 09 Mar
    SPORT Hokkie: Proewe (O/19) 12:00am
  • 10 Mar
    SPORT Rugby: HTS John Vorster (Weg) (Laer spanne) 12:00am
  • 10 Mar
    SPORT Rugby: Blou Bulle Hoërskoledag 12:00am
  • 11 Mar
    SPORT Hokkie: St Benedict's (Tuis) 12:00am
  • 12 Mar
    SPORT Hokkie: Noord-Gautengbeker 12:00am
  • 13 Mar
    SPORT Atletiek: AGN Kampioenskap (Pilditch) 12:00am
  • 13 Mar
    SPORT Hokkie: Noord-Gautengbeker 12:00am
  • 14 Mar
    SPORT Rugby: Ellisras / Piet Potgieter (Laer spanne) 12:00am
  • 14 Mar
    SPORT Atletiek: AGN Kampioenskap (Pilditch) 12:00am
  • 14 Mar
    SPORT Hokkie: Noord-Gautengbeker 12:00am
  • 15 Mar
    SPORT Hokkie: Noord-Gautengbeker 12:00am
  • 18 Mar
    SPORT Atletiek: Nasionale Skolekampioenskap (Germiston) 12:00am
  • 19 Mar
    SPORT Hokkie: Founderstoernooi (1e span) 12:00am
  • 19 Mar
    SPORT Atletiek: Nasionale Skolekampioenskap (Germiston) 12:00am
  • 20 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 20 Mar
    SPORT Hokkie: Founderstoernooi (1e span) 12:00am
  • 20 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 20 Mar
    SPORT Atletiek: Nasionale Skolekampioenskap (Germiston) 12:00am
  • 20 Mar
    SPORT Hokkie: O/14A Founders (Kearsney) 12:00am
  • 21 Mar
    SPORT Hokkie: O/14A Founders (Kearsney) 12:00am
  • 21 Mar
    SPORT Rugby: Noord-Suid -toernooi (1e en 2e spanne) 12:00am
  • 21 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 21 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 21 Mar
    SPORT Hokkie: Founderstoernooi (1e span) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 16C&D) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Hokkie: O/14A Founders (Kearsney) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Hokkie: Founderstoernooi (1e span) 12:00am
  • 22 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival en Francois Swart rugbyweek 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival en Francois Swart-rugbyweek 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Rugby: Noord-Suid -toernooi 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Hokkie: O/14A Founders (Kearsney) 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 16C&D) 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Gholf: Affie-feestoernooi 12:00am
  • 23 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: Noord-Suid -toernooi 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 16C&D) 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: Mauritz Hansen-rugbyweek (3e en 4e spanne) 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Gholf: Affie-feestoernooi 12:00am
  • 24 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival en Francois Swart-rugbyweek 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: Mauritz Hansen-rugbyweek (3e en 4e spanne) 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Gholf: Affie-feestoernooi 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival en Francois Swart-rugbyweek 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 14C&D; Onder15C&D) 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: Kwagga-feestoernooi (O/14A) 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 16C&D) 12:00am
  • 25 Mar
    SPORT Rugby: Paarl Gim-feestoernooi (O/16A) 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Atletiek: ASA Jeugkampioenskap (Paarl) 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 14C&D; Onder15C&D) 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Rugby: Mauritz Hansen-rugbyweek (3e en 4e spanne) 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Gholf: Affie-feestoernooi 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival en Francois Swart-rugbyweek 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Hokkie: Keith Fairweather-toernooi (2e; 16B; 15A; 14B) 12:00am
  • 26 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rubyweek (Onder 16C&D) 12:00am
  • 27 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 14C&D; Onder15C&D) 12:00am
  • 27 Mar
    SPORT Atletiek: ASA Jeugkampioenskap (Paarl) 12:00am
  • 27 Mar
    SPORT Hokkie: Keith Fairweather-toernooi (2e; 16B; 15A; 14B) 12:00am
  • 27 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival 12:00am
  • 27 Mar
    SPORT Rugby: Mauritz Hansen-rugbyweek (3e en 4e spanne) 12:00am
  • 28 Mar
    SPORT Rugby: Amajuba-rugbyweek (Onder 14C&D; Onder15C&D) 12:00am
  • 28 Mar
    SPORT Rugby: World Schools’ Festival 12:00am
  • 28 Mar
    SPORT Rugby: Mauritz Hansen-rugbyweek (3e en 4e spanne) 12:00am
  • 28 Mar
    SPORT Hokkie: Keith Fairweather-toernooi (2e; 16B; 15A; 14B) 12:00am
  • 28 Mar
    SPORT Atletiek: ASA Jeugkampioenskap (Paarl) 12:00am
  • 29 Mar
    SPORT Hokkie: Keith Fairweather-toernooi (2e; 16B; 15A; 14B) 12:00am
  • 30 Mar
    SPORT Hokkie: Keith Fairweather-toernooi (2e; 16B; 15A; 14B) 12:00am
TERUG NA BO